Twente

abiotische factoren kampje

vr. 3 apr t/m ma. 6 apr

Veen, heide, moeras, grasland, eiken- of broekbos. Bij deze woorden hebben we allemaal wel een idee wat er mee bedoeld wordt, en welke planten en beestjes we in elk gebied kunnen vinden. Maar wat bepaalt dat er op een bepaalde plek een bos, ruigte of veengebied ontstaat?

Kom mee met de SJOC naar Twente om een weekend lang te kijken naar hoe abiotiek effect heeft op de vegetatie. Welke omstandigheden zijn er nodig voor veen en veenmos? Welke effect heeft de compositie van de bodem op wat voor bos er ontstaat? Hoe verandert de de vegetatie als een gebied elk jaar droger wordt? Met zuurgraadmeter en grondboor in de hand kijken we in het veld naar deze vragen en veel meer.

Handige Informatie

Datum en Tijd

03 april 2026 t/m 06 april 2026

Contactpersoon

Christiaan Platvoet

Verzameladres

Nog niet bekend

Vragen?

Neem contact op met NJN via activiteiten@njn.nl

Meld je aan voor deze activiteit

Je hoeft geen lid te worden om mee te doen aan een activiteit. Vink hieronder aan wat voor jou van toepassing is. Als je nog geen lid bent dan linken we je door naar een inschrijfformulier. Ben je wel lid? log dan in en schrijf je in.

Maak je reiskosten voor deze activiteit? Voor sommige activiteiten is er een reiskostenvergoeding!

Bekijk alle kampen van NJN

Ga naar het overzicht waar je kunt kiezen uit alle mogelijkheden die we je dit jaar te bieden hebben.

Ga Naar het overzicht van alle kampen