Amsterdam
“Reclaim the seeds” ent workshop
zo. 15 mrt
Heb je altijd al je eigen fruitboom willen enten of zoek je nog interessante zaden voor je moestuin? Dan is de entworkshop op zondag 15 maart echt iets voor jouw!
We gaan tijdens de zadenmarkt Reclaime the seeds een entworkshop organiseren met Froris Bomen, een super leuke biologische bomenkweker uit Brabant. Floris neemt onderstammen en enthout mee van onder andere appel, peer pruim en kers, maar als je zelf een leuke fruitboom in je tuin hebt, kan je daar ook je eigen enthout van meenemen:).
Na wat oefenen mag je je eigen bomen enten, en koop je de boom zelf. De prijs per boom is tussen de 5 en de 10 euro, afhankelijk van de soort.
Er komen drie rondes, om 11.00, 13.30 en 15.00 uur waar elk 2 mensen mee kunnen doen, dus meld je optijd aan!
Het evenement Reclaime The Seeds is in het weekend van 14 en 15 maart, waar je zaden kan ruilen en kopen van de gekste groenten voor in je moestuin of op het balkon. Ook zijn er nog een heleboel andere workshops waar je op het moment zelf aan mee kan doen, zoals een wildplukworkshop!
Betekenis enten: enten is het veredelen van een fruitboom, zodat je zeker weet dat je een lekkere vrucht hebt.
Als je geen plek hebt voor een boom, kun je hem doneren aan het voesdebos op Larenstein;).