Hoofdbestuur 2018

Wij vormen dit jaar het bestuur van de NJN. Met vragen of opmerkingen mag je áltijd naar ons toe komen!

Voorzitter
Mees van Horssen
Voorzitter@njn.nl
06-49387603

Penningmeester
Tom de Rooij
Penningmeester@njn.nl
06-49387605

Secretaris
Bram Cladder
Secretaris@njn.nl
06-49387606

Coördinator Bonds- en Natuurzaken
Axel Garritsen
Cobonaza@njn.nl
06-49387607

Coördinator Zomerkampen
Chaja Huddepol
Cozoka@njn.nl
06-49387608

Coördinator Externe zaken
Myrthe Kooijman
Coeza@njn.nl
06-49387611