Hoofdbestuur 2021

Wij vormen dit jaar het bestuur van de NJN. Met vragen of opmerkingen mag je áltijd naar ons toe komen!

Voorzitter
Isabel Lapoutre
Voorzitter@njn.nl
06-49387603

Secretaris
Jan Timmerman
Secretaris@njn.nl
06-49387606

Penningmeester
Daan Zoomer
Penningmeester@njn.nl
06-49387605

Coördinator Bonds- en Natuurzaken
Tycho Meijering
Cobonaza@njn.nl
06-49387607

Coördinator Zomerkampen
Jan Roodbol
Cozoka@njn.nl
06-49387608

Coördinator Externe zaken
Stasio Wijnands
Coeza@njn.nl
06-49387611