Hoofdbestuur 2019

Wij vormen dit jaar het bestuur van de NJN. Met vragen of opmerkingen mag je áltijd naar ons toe komen!

Voorzitter
Tessel de Vries
Voorzitter@njn.nl
06-49387603

Penningmeester
Merlijn Hulsenboom
Penningmeester@njn.nl
06-49387605

Secretaris
Anne Hogenboom
Secretaris@njn.nl
06-49387606

Coördinator Bonds- en Natuurzaken
Robinson Wijnands
Cobonaza@njn.nl
06-49387607

Coördinator Zomerkampen
Jeroen Simmelink
Cozoka@njn.nl
06-49387608

Coördinator Externe zaken
Noa Hudepol
Coeza@njn.nl
06-49387611

Van links naar rechts: Merlijn, Anne, Tessel, Jeroen, Noa en Robinson.