Hoofdbestuur 2017

Wij vormen dit jaar het bestuur van de NJN. Met vragen of opmerkingen mag je áltijd naar ons toe komen!

Voorzitter
Merel Jacobs
Voorzitter@njn.nl
06-49387603

Penningmeester
Marit Mulder
Penningmeester@njn.nl
06-49387605

Secretaris
Mink Enthoven (mail) & Janna Roos (telefoon)
Secretaris@njn.nl
06-49387606

Coördinator Bonds- en Natuurzaken
Anna van Rossem
Cobonaza@njn.nl
06-49387607

Coördinator Zomerkampen
Janna Roos
Cozoka@njn.nl
06-49387608

Coördinator Externe zaken
Mink Enthoven
Coeza@njn.nl                                                                                                             06-49387611